Ultrabook Acer Aspire S7 z życzeniami na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim Paniom, żeby każdy jeden dzień był dla Was prawdziwym świętem. Wypełniajcie każdą chwilę tak, by potem wspominać ją z radością.

Aby Wasze życie było zawsze tak piękne i zachwycające, jakim nieskromnie ujmując jestem ja – Acer Aspire S7. Pragnę, abyście doświadczały momentów pełnych radości i satysfakcji w każdym calu, takich które ja sam na co dzień dostarczam tysiącom użytkowników.

W tym szczególnym dniu Damom pragnę życzyć, żeby Wasze problemy były tak niewielkie i lekkie jak ja. W tym miejscu chcę przypomnieć, że ważę jedynie 1,3 kilograma, a mój procesor Intel Core i7 doskonale radzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Drogie Panie pamiętajcie, że Wy też to potraficie! Wrodzony dar i inteligencja pozwalają Wam bowiem zachować szyk, elegancję i spokój – przepraszam, chyba znów wspomniałem o sobie.

Mając na uwadze swoje liczne zalety muszę wspomnieć o życzeniu radości i zadowolenia z życia, przypominające te, które przynosi między innymi obcowanie z moim dotykowym ekranem o rozdzielczości Full HD. Zapewnia on ostry, bogaty w szczegóły obraz podczas gier i odtwarzania filmów.

Pragnę także życzyć Paniom wytrzymałości i efektywności podczas wykonywanej pracy w trakcie każdego zabieganego dnia, któremu nowoczesne kobiety muszą dotrzymywać kroku. Przyznaję, z moją pomocą wszystkie Panie poradzą sobie z codziennością. Mój akumulator w 13,3-calowym modelu wystarcza nawet na 12 godzin, natomiast w modelu 11,6 na 9 godzin pracy. To znaczy, że jestem niezawodny. Tego też Paniom życzę, żebyście zawsze miały na kogo liczyć!

Życzę również, abyście wszystkie Panie na tym świecie zawsze błyszczały swoim wewnętrznym blaskiem. Wasz osobisty urok zwykle sprawia, że potraficie zaczarować każdego, kogo spotkacie na swojej drodze. To zupełnie jak ja, nie dość, że jestem pokryty błyszczącym szkłem, które nadaje mi modny i elegancki wygląd, to jeszcze mam klawiaturę z podświetleniem.

Ważne jest także, żeby mieć obok siebie kogoś, kto nas dopełnia swoim własnym blaskiem. Moim najlepszym kompanem jest Windows 8, który tak jak ja jest odzwierciedleniem nowoczesności. Życzę więc także i Paniom byście odnalazły kogoś,  kto  będzie Was wspierał, mobilizował, angażował i inspirował przez długie lata.

Mógłbym tak mówić i mówić bez końca, bo przyznam uczciwie, że lubię prawić o doskonałości, lecz dziś Drogie Panie jest Wasze święto, wiec pozostawię Was z życzeniem nieskazitelnego piękna i życiowej mądrości!

Wasz
Acer Aspire S7

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz