Moduły PrestaShop – które warto wybrać?

Wybór oprogramowania do sklepu internetowego to dopiero początek drogi. Jak wiemy, wiele funkcji, których będziemy potrzebować, wymaga zainstalowania dodatkowych modułów. Tak jest np. z systemem PrestaShop. Moduły ułatwią nam np. tworzenie kart produktów czy choćby dodawanie przycisków. Czym dokładnie są moduły i co oferują nam programiści PrestaShop?

Moduły PrestaShop

Moduły w PrestaShopie można porównać do wtyczek w WordPressie, które wpływają na wygląd i funkcjonalność witryny. Na rynku znajdziemy już ponad 5000 modułów oraz integracji, dzięki którym możesz dostosować sklep do swoich potrzeb i oczekiwań. Wśród modułów znajdziesz takie, które wpłyną na poprawę wyglądu i stylu Twojego sklepu. Ponadto większość z nich zapewni Ci dodatkowe funkcje, ułatwiające prowadzenie i obsługę sklepu. Znajdziesz tu m. in. moduły ułatwiające optymalizację sklepu pod kątem, SEO, wtyczki do zwiększania ilości zakładek przy produktach czy moduły, które wpływają na poprawę wydajności sklepu. Każdy z modułów to przede wszystkim ułatwienie dla Ciebie, które wpływa również na wzrost zysków i zwiększenie licznika odwiedzin w sklepie. Jeśli wśród dostępnych opcji nie znajdziesz czegoś, co dopasowane jest do Twojego sklepu, pamiętaj, że w internecie znajdziesz wielu programistów, którzy z chęcią stworzą moduły dostosowane do Ciebie i Twojego biznesu.

Extra Tab – moduł dla wymagających

Extra Tab to moduł, który stworzył programista Prestashop. Dzięki niemu dodamy dowolną ilość zakładek do karty produktu. To ułatwi nam przekazanie wszystkich informacji o danym produkcie. Na stronie znajdziesz też moduły do przenoszenia i kopiowania produktów czy analizy sprzedaży.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz