Etui dla Galaxy Note 9 – jakie wybrać?

Każdy posiadacz telefonu komórkowego chce zabezpieczyć swój sprzęt, ale nie tylko przed zadrapaniami. Pokrowiec powinien chronić urządzenie przed zmianami atmosferycznymi oraz opadami deszczu lub śniegu. Dzięki temu możemy z niego korzystać bez względu na temperaturę i pogodę. Jakie etui wybrać dla swojego telefonu?

Etui Galaxy Note 9 powinno przede wszystkim chronić telefon przed wstrząsami i zadrapaniami. Warto podczas wyboru odpowiedniego pokrowca zwrócić uwagę na to, czy będzie zabezpieczał urządzenie przed opadami atmosferycznymi oraz zmianami temperatury.

Samsung Galaxy Note 9 to gigant na rynku telefonów komórkowych, który nie kosztuje mało, dlatego tak ważne jest zadbanie o ochronę urządzenia. Wygląd pokrowca jest uzależniony od indywidualnych preferencji użytkownika. Niektórzy pragną całkiem odmienić estetykę telefonu, inni z kolei – chcą zachować jego klasyczny wygląd.

Rodzaje zabezpieczeń dla Galaxy Note 9

Na rynku istnieje wiele rodzajów pokrowców, którym warto przyjrzeć się ze względu na ich przydatność w kwestii zabezpieczenia urządzenia przed uszkodzeniami. Jednym z elementów zapewniających ochronę telefonu jest szkło hartowane. Przede wszystkim chroni ono wyświetlacz przed zarysowaniami i pęknięciami.

Dla przykładu, Dome Glass jest dodatkowo pokryte powłoką oleofobową zmniejszającą ilość zanieczyszczeń i odcisków palców. Ponadto jest wzbogacone o stopień odporności 9H. Dzięki temu ten produkt jest znacznie bardziej odporny na zarysowania, nawet gdy telefon ma styczność z ostrymi przedmiotami.

Dobrym wyborem są również cienkie oraz lekkie pokrowce na telefon. Najczęściej są zrobione z trwałego i miękkiego tworzywa TPU. Dzięki temu telefon nie wyślizguje się z dłoni oraz ma doskonałą przyczepność. Jednocześnie urządzenie zachowuje swój pierwotny wygląd. Przykładem tego typu etui jest Ringke Air. Pokrowiec ma wysoką jakość wykonania oraz dużą wytrzymałość na zarysowania, upadki, a nawet stłuczki. Jednocześnie jest bardzo lekki oraz poręczny i idealnie dopasowuje się do kształtu telefonu. Łatwo go można założyć oraz zdjąć bez mocowania się z etui.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →