Szerokie możliwości stosowania trawy

Do licznych zalet trawy z rolki należą: możliwość zastosowania jej w miejscach ze złym stanem podłoża oraz na obszarach zacienionych, na skarpach oraz zboczach, na dachach budynków, komfort użytkowania, bezobsługowość, łatwość instalacji, minimalny czas potrzebny na pielęgnację trawników, jednorazowy koszt tylko podczas instalacji, brak dodatkowej infrastruktury i pielęgnacji. Trawa z rolki nie potrzebuje również nawożenia i jest odporna na szkodniki. Nie ma nic gorszego w pielęgnacji trawnika jak  zobaczyć efekty swojej długiej i ciężkiej pracy zniszczone przez grzyby, pleśń czy szkodniki…

Szerokie możliwości stosowania sztucznej trawy

Dzięki tylu zaletom sztuczna trawa została doceniona i znajduje szerokie możliwości zastosowania.

Dystrybutor sztucznej trawy Epufloor Sp. z o.o. oferuje na swojej stronie https://trawa-krajobrazowa.pl sprawdzone modele trawy z rolki, które zaspokoją różne oczekiwania i potrzeby.

Niektórzy pod trawą z rolki ukrywają nieestetycznie wyglądające stare płytki na balkonie, czy inne miejsca, które czekają na remont.

Coraz częściej właściciele restauracji decydują się przystroić trawą z rolki ogródki letnie. A zieleń trawy z rolki, kojarzona z wypoczynkiem i piknikiem znalazła swoje miejsce w kawiarniach, które włączając do swojego wystroju sztuczną trawę, zwiększyły zadowolenie klientów z wizyt.

Hotel

Innym miejscem zastosowania trawy z rolki są hotele, które aby uprzyjemnić pobyt gości, decydują się na wprowadzenie sztucznej trawy, która przypomina swoją wieczną zielenią ciepły czas, ciepły kraj i poprawia humor! Przecież zadowolenie klienta wzrokowca z czasu spędzonego w hotelu zależy od takiego czynnika jak walory estetyczne.

Kolejnym z ciekawych przykładów zastosowania trawy z rolki jest przyozdobienie stoiska na targach wystawienniczych, ażeby przykuć uwagę odbiorcy. Sztuczna trawa z rolki jest o wiele bardziej wytrzymała od naturalnej w takich sytuacjach. Świetnie sobie radzi przy dużej liczbie gości na targach i podczas eventów na świeżym powietrzu. Po zakończonych targach wystarczy odkurzyć lub zmyć rolkę trawy i można ją tak przechowywać w dowolnym miejscu do następnych targów bez obaw, że straci swoje właściwości.

Siłownia

Jeżeli jesteś managerem klubu i poszukujesz pomysłu na urządzenie siłowni, to dystrybutor sztucznej trawy  Epufloor Sp. z o.o. poleca Tobie trawę z rolki  EPUFLOOR Active. Jest to produkt specjalistyczny, przeznaczony do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu. Trawa z rolki Active posiada krótkie, 10 milimetrowe runo o bardzo dużej gęstości i wytrzymałości. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu kształtowi włókna, świetnie sprawdza się jako podłoże na siłowni – w strefach Cross FIT, nawet jako wykładzina pod sanki obciążeniowe do treningu siłowego zawodników rugby, lub w strefie ciężarów. Trawa Active doskonale sprawdza się również jako wykładzina w wyznaczonym ciągu pieszym w przestrzeniach komercyjnych.

Dzięki certyfikatowi trudnopalności z klasą Bfl-s1 trawa z rolki Epufloor Ignis jest idealnym wyborem do miejsc użyteczności publicznej oraz komercyjnej, jak place zabaw dla dzieci, parkingi, obiekty sportowe, również przeznaczone dla personelu danej firmy. Ponadto korporacje chcąc uatrakcyjniać swój wizerunek, montują ozdobną trawę z rolki w salach konferencyjnych czy w salonach.

Inne

Sztuczna trawa z rolki sprawdzi się nie tylko na kortach tenisowych, ale doskonale nada się się na pobocza wzdłuż torów tramwajowych czy kolejowych, przy drogach oraz na pasach zieleni oddzielających pasy jezdni. W mieście uzyskuje się efekt zazielenienia przestrzeni wykorzystując trawę z rolki również na wysepkach przy rondach.

Boisko

Może chcielibyście założyć przydomowe boisko do gry w piłkę nożną? Dystrybutor sztucznej trawy i lider rynku sztucznej trawy w Europie ma Tobie wiele w tym zakresie do zaoferowania. W ciągu ostatnich 7 lat dystrybutor sztuczej trawy firma Epufloor Sp. z o.o. dostarczył trawę z rolki na ponad 1000 boisk w Polsce i Europie. Były to zarówno boiska Orlik jak i pełnowymiarowe boiska piłkarskie.

Do przydomowego boiska dystrybutor sztucznej trawy poleca trawę Epufloor Supreme. Ułożenie trawy z rolki jest niezwykle proste i zajmie Ci około godziny! Na suche, czyste i wyrównane podłoże należy ułożyć każdą rolkę trawy w tym samym kierunku, a następnie dociąć ją do preferowanych wymiarów. Na koniec odetnij pasek zabezpieczający, aby łączenia trawy dokładnie do siebie przylegały. Nic trudnego! Dasz sobie radę!

Podsumowanie

Jeżeli trudno jest Tobie podjąć decyzję wśród bogatej oferty traw z rolki na stronie:  https://trawa-krajobrazowa.pl, to specjalista firmy Epufloor Sp. z o.o. pomoże Tobie w dokonaniu właściwego wyboru, telefonicznie lub mailowo. Ponadto dystrybutor sztucznej trawy w swojej ofercie daje możliwość wysłania bezpłatnie próbek sztucznych traw krajobrazowych. Warto spróbować!

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →