Samsung Galaxy Note9 – Jeszcze większa przyjemność z grania

Telefony komórkowe przeszły długą drogę w ostatnich latach, stając się czymś więcej niż tylko urządzeniem służącym do rozmów telefonicznych oraz wysyłania wiadomości tekstowych. Obecnie smartfony to multimedialne kombajny, bardzo często zastępujące użytkownikom tablety oraz laptopy, a w wielu przypadkach także konsole do gier. Nic w tym jednak dziwnego, skoro tak jak Samsung Galaxy Note9 są to telefony o niesamowitej wydajności, często stworzone z myślą o graczach i ich potrzebach.

Koreański producent innowacyjnych urządzeń elektronicznych postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom sporej grupy użytkowników i wyposażyć Samsung Galaxy Note9 w podzespoły, które zrobią wrażenie na wszystkich amatorach rozrywki multimedialnej na najwyższym poziomie. Sercem smartfona jest bowiem procesor 10 nm oraz aż 6 gigabajtów pamięci RAM.

W porównaniu do poprzedniego modelu, telefon otrzymał procesor szybszy o 55%, który redukuje czas opóźnienia do maksimum. Wszystko to wzbogacone wodno-karbonowym układem chłodzenia, mającym zapobiegać wszelkim przegrzaniom urządzenia oraz regulator parametrów, korzystający z najnowszej, sztucznej inteligencji. Taki zestaw gwarantuje nie tylko rozrywkę na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim zapewnia płynność grania oraz szybkie, bezproblemowe działanie. Warto także wspomnieć o ciekawym udogodnieniu dla graczy, jakim z pewnością jest funkcja ustawienia powiadomień w taki sposób, żeby nie zatrzymywały ulubionej rozgrywki, a nawet ich całkowite wyłączenie na określony czas.

Nowa jakość audio oraz jeszcze dłuższy czas gry

Jeszcze większa radość z gry możliwa jest także dzięki zastosowaniu w smartfonie głośników stereo, dostrojonych przez AKG. Wykorzystana w nich technologia Dolby Atmos dostarcza realistycznego, trójwymiarowego brzmienia, a możliwość przełączenia na jeden z czterech dostępnych trybów zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jest to rozwiązanie wspaniale sprawdzające się nie tylko przy grach mobilnych, ale również podczas oglądania filmów, czy słuchania muzyki, gdyż w kilka sekund możemy przenieść się na salę kinową lub koncertową.

Chcąc zapewnić użytkownikom jak najdłuższą przyjemność z korzystania, Samsung wyposażył swoje urządzenie w baterię o pojemności 4000 mAh, która pozwala na cały dzień rozrywki tylko i wyłącznie na jednym ładowaniu smartfona. Kiedy już wieczorem otrzymamy powiadomienie o niskim stanie baterii, możesz bardzo szybko i łatwo przywrócić pełną moc, a wszystko to bez konieczności sięgania po kabel – zastosowanie technologii ładowania bezprzewodowego sprawia, iż Samsung Galaxy Note9 wystarczy tylko położyć na podstawce, aby po chwili ponownie cieszyć się naładowanym urządzeniem.

Samsung Galaxy Note9 sprawdza się przede wszystkim jako narzędzie do komunikacji z najbliższymi oraz mobilnej pracy, ale także do wielogodzinnej rozrywki, która z pewnością zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika smartfonów – jest to telefon, który zdecydowanie należy sprawdzić podczas wyboru nowego urządzenia.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →