Idealna podróż? Tylko z Acer Iconia

Firma Alsen, sieć sklepów komputerowych, wprowadziła do swojej oferty promocję na tablet firmy Acer. W cenie 500zł otrzymamy sprzęt godny uwagi pod względem jakości jak i parametrów technicznych.

Bez względu na to czy czekasz na pociąg, podróżujesz autobusem lub w mieście delektujesz się kawą – Acer Iconia B Series uprzyjemni każdą chwilę. Tablet dobrze się trzyma w jednej ręce i doskonale leży w dłoni. Rozmiar ekranu zbliżony wymiarami do książki sprawia, że urządzenie wyśmienicie nadaje się do czytania.

Parametry to podstawa

Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1.2 GHz tablet Acer Iconia B Series jest niesamowicie szybki. Granie, przeglądanie internetu oraz odtwarzanie nagrań wideo odbywa się niewiarygodnie płynnie. System operacyjny Android Jelly Bean natomiast w dalszej mierze zwiększa imponującą wydajność urządzenia. Jelly Bean dostarcza szybkie wyszukiwanie i precyzyjne odpowiedzi. Co więcej, odpowiedzi na pytania zadane za pomocą Wyszukiwania głosowego (Voice Search) udzielane są dźwiękowo niemal natychmiast. Godna uwagi jest także rozdzielczość, z jaką pracuje tablet. 1024 x 600 jest optymalna, jeśli chodzi o komfortową pracę ze sprzętem. 512MB pamięci RAM sprawi, że nie doświadczymy żadnych problemów typu zacinanie się gier podczas rozrywki. Wyświetlacz o przekątnej 7” nie jest za duży, ale też nie jest mały. Nie tylko wygodne będzie korzystanie z tabletu, lecz także jego transport nie sprawi nam żadnych problemów.

Świetna rozrywka w cenie

Aplikacja Google Currents bezpłatnie udostępnia czasopisma setek najlepszych wydawnictw. Są one dostępne w kolorowych wydaniach stylizowanych na e-booki i czekają gotowe do przeczytania na Twoim tablecie. Blisko 700 tys. gier i aplikacji dostępnych ze sklepu Play Store, z czego wiele za darmo. Dodatkowo kamera umożliwi miłe spędzenie czasu na prowadzeniu rozmów wideo z rodziną i przyjaciółmi.

Tablet Acer Iconia B1 16 GB

Duży magazyn danych

Chcesz zabrać ze sobą więcej plików? Poręczny czytnik kart microSD™ pozwala na błyskawiczne rozszerzenie pamięci urządzenia do 32 GB. Będąc w posiadaniu tak wielkiej pamięci na pliki multimedialnej, możesz mieć je wszystkie cały czas ze sobą. Port microSD™ umożliwia także szybkie przenoszenie plików do i z innych urządzeń takich jak aparatów czy tabletów należących do innych osób.

Łączność to podstawa

Tablet posiada rozbudowaną łączność ze światem. Oprócz Bluetooth w technologii 4.0, sprzęt posiada także WiFi 802.11 b/g/n, który pozwoli nam na bezprzewodowe połączenie z internetem w miejscach, gdzie udostępniane jest połączenie.

Nie zgubisz się

Tablet firmy Acer został wyposażony w moduł GPS. Co to oznacza? To, że możemy do sprzętu dołączyć mapy i bez problemu wykorzystywać sprzęt, jako nawigację w podróży. Przyjemne z pożytecznym.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz