Idealna podróż? Tylko z Acer Iconia

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Firma Alsen, sieć sklepów komputerowych, wprowadziła do swojej oferty promocję na tablet firmy Acer. W cenie 500zł otrzymamy sprzęt godny uwagi pod względem jakości jak i parametrów technicznych.

Bez względu na to czy czekasz na pociąg, podróżujesz autobusem lub w mieście delektujesz się kawą – Acer Iconia B Series uprzyjemni każdą chwilę. Tablet dobrze się trzyma w jednej ręce i doskonale leży w dłoni. Rozmiar ekranu zbliżony wymiarami do książki sprawia, że urządzenie wyśmienicie nadaje się do czytania.

Parametry to podstawa

Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1.2 GHz tablet Acer Iconia B Series jest niesamowicie szybki. Granie, przeglądanie internetu oraz odtwarzanie nagrań wideo odbywa się niewiarygodnie płynnie. System operacyjny Android Jelly Bean natomiast w dalszej mierze zwiększa imponującą wydajność urządzenia. Jelly Bean dostarcza szybkie wyszukiwanie i precyzyjne odpowiedzi. Co więcej, odpowiedzi na pytania zadane za pomocą Wyszukiwania głosowego (Voice Search) udzielane są dźwiękowo niemal natychmiast. Godna uwagi jest także rozdzielczość, z jaką pracuje tablet. 1024 x 600 jest optymalna, jeśli chodzi o komfortową pracę ze sprzętem. 512MB pamięci RAM sprawi, że nie doświadczymy żadnych problemów typu zacinanie się gier podczas rozrywki. Wyświetlacz o przekątnej 7” nie jest za duży, ale też nie jest mały. Nie tylko wygodne będzie korzystanie z tabletu, lecz także jego transport nie sprawi nam żadnych problemów.

Świetna rozrywka w cenie

Aplikacja Google Currents bezpłatnie udostępnia czasopisma setek najlepszych wydawnictw. Są one dostępne w kolorowych wydaniach stylizowanych na e-booki i czekają gotowe do przeczytania na Twoim tablecie. Blisko 700 tys. gier i aplikacji dostępnych ze sklepu Play Store, z czego wiele za darmo. Dodatkowo kamera umożliwi miłe spędzenie czasu na prowadzeniu rozmów wideo z rodziną i przyjaciółmi.

Tablet Acer Iconia B1 16 GB

Duży magazyn danych

Chcesz zabrać ze sobą więcej plików? Poręczny czytnik kart microSD™ pozwala na błyskawiczne rozszerzenie pamięci urządzenia do 32 GB. Będąc w posiadaniu tak wielkiej pamięci na pliki multimedialnej, możesz mieć je wszystkie cały czas ze sobą. Port microSD™ umożliwia także szybkie przenoszenie plików do i z innych urządzeń takich jak aparatów czy tabletów należących do innych osób.

Łączność to podstawa

Tablet posiada rozbudowaną łączność ze światem. Oprócz Bluetooth w technologii 4.0, sprzęt posiada także WiFi 802.11 b/g/n, który pozwoli nam na bezprzewodowe połączenie z internetem w miejscach, gdzie udostępniane jest połączenie.

Nie zgubisz się

Tablet firmy Acer został wyposażony w moduł GPS. Co to oznacza? To, że możemy do sprzętu dołączyć mapy i bez problemu wykorzystywać sprzęt, jako nawigację w podróży. Przyjemne z pożytecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.