Tablet Acer Iconia B1 16 GB

Acer poinformowałao poszerzeniu oferty tabletów Iconia B1-A71 o model z pamięcią 16 GB. Tablet B1-A71, zaprezentowany po raz pierwszy na targach CES (Consumer Electronics Show) w wersji 8 GB został zaprojektowany z myślą o młodzieży, osobach po raz pierwszy sięgających po tablet.

Poręczny: Tablet Iocnia B1 można łatwo trzymać i obsługiwać jedną ręką. Aby dodatkowo zwiększyć komfort przy takim sposobie użytkowania, lewy dolny narożnik tabletu jest pokryty materiałem ułatwiającym trzymanie. Urządzenie waży tyko 320 gramów, dzięki czemu daje się łatwo nosić w torebce lub kieszeni marynarki i jest jednym z najlżejszych 7-calowych tabletów na rynku.

Szybkie reakcje gwarantujące dobrą zabawę: Aby zapewnić nowy poziom komfortu użytkowania, tablet został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz o wydajności gwarantującej zadowolenie z gier, przeglądania stron internetowych oraz oglądania filmów, a także system operacyjny Android Jelly Bean, który pozwala na szybkie wyszukiwanie informacji i płynne surfowanie po Internecie.

Szybki dostęp do darmowych mediów: Dzięki aplikacji Google Currents, zawsze w zasięgu ręki ponad 500 darmowych magazynów internetowych oraz najlepsze strony WWW. W połączeniu z niedawno zaktualizowaną aplikacją, 7-calowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości WSVGA (1024 x 600) pozwala na odkrywanie, czytanie oraz udostępnianie ulubionych źródeł informacji, blogów i magazynów internetowych – nawet wtedy, gdy tablet nie ma połączenia z Internetem. Ponadto, miłośnicy gier mogą wybierać z bogatej oferty sklepu Google Play, która obejmuje ponad 700 000 gier i innych aplikacji.

Funkcjonalna kamera internetowa: Z myślą zapewnieniu wszechstronności, tablet Iconia B1 wyposażono w kamerę internetową, która znajduje się po stronie wyświetlacza i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach. Kamera umieszczona w prawym, górnym rogu urządzenia działa także wtedy, gdy ekran jest ustawiony poziomo. Dzięki temu, podczas wideo-czata może objąć kilka osób.

Tablet Iconia B1 jest urządzeniem klasy podstawowej, o przystępnej cenie, które wzbogaca szeroką ofertę produktów Acer. Został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu przez nowoczesnych odkrywców – ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży oraz osób, które intensywnie pracują. Iconia B1, tak jak inne produkty firmy Acer, jest urządzeniem, które zapewnia najwyższy poziom satysfakcji użytkownika w danym segmencie cenowym. Dzięki pamięci o pojemności 8 GB lub 16 GB, którą można zwiększyć instalując opcjonalną kartę microSD™, Iconia B1 jest idealnym, nieskomplikowanym urządzeniem dla osób po raz pierwszy kupujących tablet lub dla dzieci, których rodzice mają już swój tablet.

Tablet Iconia B1-A71 16 GB będzie dostępny w sprzedaży w Polsce pod koniec marca br.

Cechy i specyfikacja tabletu Acer Iconia B1-A7:
– system operacyjny Android Jelly Bean
– dwurdzeniowy procesor Mediatek 1,2 GHz (MTK 8317T)
– pojemnościowy, multidotykowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali i rozdzielczości WSVGA (1024 x 600)
– wbudowana pamięć o pojemności 8 GB/16 GB(2)
– łączność bezprzewodowa:
– Wi-Fi 802.11 b/g/n
– Bluetooth® 4.0
– GPS
– gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe 3,5 mm
– wbudowany głośnik
– gniazdo kart pamięci microSD obsługujące karty do 32 GB
– kamera internetowa 0,3 megapiksela, po stronie wyświetlacza
– akumulator o pojemności 2710 mAh
– gniazdo micro-USB (do ładowania oraz podłączania komputera PC) zgodne z USB 2.0
– wymiary: 197,4 mm x 128,5 mm x 11,3 mm
– masa: 320 g

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz