Samsung Galaxy Note 8.0 z otrzymuje technologię od Wacom feel IT

Wacom poinformowało dziś o zastosowaniu jej technologii Wacom feel IT (dalej: „feel”) w urządzeniu GALAXY Note 8.0 firmy Samsung Electronics Co. Ten system czujników pióra cyfrowego został zoptymalizowany przez Wacom z myślą o różnych aplikacjach do smartfonów i tabletów.

W 2011 roku GALAXY Note był pierwszym smartfonem, w którym zastosowano system czujników pióra cyfrowego Wacom. Technologia feel została zastosowana w modelach GALAXY Note 10.1 (wprowadzonym na rynek w sierpniu 2011 r.), GALAXY Note II (wrzesień 2012 r.) oraz w urządzeniu ATIV Smart PC (październik 2012 r.). Obecnie Samsung wprowadza ją w swoim piątym już urządzeniu.

Rysik S Pen urządzenia Galaxy Note 8.0 z technologią feel zwiększa użyteczność tego tabletu na co dzień i umożliwia bardziej kreatywne korzystanie z niego. Podczas używania funkcji Air View wystarczy na przykład zbliżyć rysik S Pen do ekranu, aby wyświetlić podgląd plików wideo, wiadomości e-mail, zdjęć czy terminów w aplikacji S Planner — nie trzeba otwierać całkowicie plików ani aplikacji.

Za pomocą rysika S Pen można także łatwo edytować i przycinać materiały multimedialne, a w aplikacjach Paper Artist i Photo Note można nadawać zdjęciom indywidualne, artystyczne cechy. Technologie Wacom feel IT obejmują bardzo wrażliwe pióro cyfrowe oraz inne ważne komponenty wbudowane w urządzenie GALAXY Note 8.0, dzięki którym jego interfejs umożliwia naturalną, intuicyjną obsługę. Promując wdrażanie technologii feel w urządzeniach mobilnych, Wacom dąży do upowszechniania nowych, kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych w szerokiej gamie produktów dla użytkowników indywidualnych.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz