Manta oferuje uniwersalne akcesoria dla Waszych tabletów

Firma Manta Multimedia, największy polski dostawca sprzętu RTV/AGD/Multimedia, wprowadził na rynek serię uniwersalnych akcesoriów do tabletów – regulowane podstawki oraz pełną klawiaturę.

Tablety to niezwykle dynamicznie rozwijający się segment wśród urządzeń multimedialnych, a ich sprzedaż na całym świecie nieustannie rośnie. Również na polskim rynku cieszą się ogromną popularnością. Nie bez powodu – te multimedialne i wygodne w obsłudze urządzenia w wielu zastosowaniach potrafią zastąpić komputer osobisty. Akcesoria firmy Manta podnoszą komfort użytkowania tabletu i zapewniają jeszcze większą wygodę.

Podstawka MA320 to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które korzystają z tabletu do oglądania filmów i czytania książek w wersji cyfrowej. Dzięki niej możliwe jest ustawienie urządzenia na stole czy biurku – zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Uniwersalna podstawka została wyposażona w pełną regulację i jest kompatybilna z wszystkimi tabletami obecnymi na rynku. MA320 to także idealne rozwiązane dla osób, które chciałby wykorzystać tablet jako cyfrową ramkę na zdjęcia.

Uchwyt MA321 służy do zamocowania tabletu na zagłówku przedniego siedzenia w samochodzie. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie znajdujący się na tylnim siedzeniu pojazdu mogą oglądać filmy, bądź korzystać z urządzenia bez potrzeby trzymania go w dłoniach. Regulacja ramion oznacza, że uchwytutrzyma tablety o różnej wielkości. MA321 znakomicie sprawdzi się na krótkich i długich trasach, szczególnie, gdy pasażerami są dzieci.

Klawiatura MA701 to niezbędny dodatek dla wszystkich korzystających przy pomocy tabletu z poczty elektronicznej, czy mediów społecznościowych, a przez to wprowadzających duże ilości tekstu. Wytrzymała i lekka konstrukcja gwarantuje wysoki komfort pisania. Złącze micro USB zapewnia kompatybilność z wszystkimi tabletami dostępnymi na rynku wyposażonymi w ten port. Zamknięta w eleganckim etui, chroniącym przed kurzem i służącym do transportu, klawiatura jest gotowa do działania od razu po jego otwarciu.

Specyfikacja techniczna klawiatury Manta MA701 :

  • Standardowa klawiatura QWERTY
  • Rozmiar 7 cali
  • Wytrzymała i lekka konstrukcja
  • Wysoki komfort pisania
  • Złącze micro USB
  • Kompatybilna z wszystkimi tabletami

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz