Tracer Neo – nowe 10 cali jako tablet za przyzwoite pieniądze

Tracer, producent akcesoriów i peryferiów dla komputerów oraz urządzeń mobilnych, ma przyjemność poinformować o rozszerzeniu oferty o nowe modele tabletów. W sprzedaży dostępna już jest m.in. najnowsza odsłona tabletu Tracer Neo 10″ HD Dual Core. Model ten jest wyposażony w wysokiej klasy ekran o przekątnej 10 cali, który umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1024×768 pikseli.

Za doskonałą wydajność urządzenia odpowiada dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066, pracujący z częstotliwością 1,5 GHz, który wspomagany jest przez czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 oraz 1 GB szybkiej pamięci DDR3. Oprócz tego, wewnątrz obudowy Tracer Neo 10″ HD Dual Core, znajdziemy baterię litowo-jonową o pojemności 8000 mAh, co gwarantuje długi czas pracy bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego.

Najnowszy produkt Tracer wyposażony jest również w dwie wbudowane kamerki – frontową oraz tylną, wyjścia HDMI, mini USB (obsługa zewnętrznych modemów 3G), słuchawkowe oraz 8 GB pamięci i czytnik kart micro SD (max pojemność kart to 32 GB).

Wraz z modelem Neo 10″ HD Dual Core na rynku zadebiutowały także tablety OVO Air oraz OVO 3.0 – oba urządzenia wykorzystują ekrany o przekątnej 7 cali. Pierwszy z nich to rozwiązanie dedykowane dla mniej wymagających użytkowników. Drugi z modeli, OVO 3.0, to kolejna już wersja cieszącej się dużą popularnością serii dwurdzeniowych tabletów. Szczegółowa specyfikacja OVO Air oraz OVO 3.0 są podane w tabelce poniżej.

Każdy z nowych tabletów Tracer objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Modele Neo 10″ HD Dual Core, OVO 3.0 oraz OVO Air są już dostępne w sprzedaży w sugerowanych cenach detalicznych wynoszących odpowiednio 729 zł, 449 zł oraz 279 zł.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz