Perfekcyjny laptop w przystępnej cenie? To możliwe!

HNCK2557Komputer niespodziewanie wyzionął ducha? Trzeba zainwestować w nowy. Ale jak, skoro stan konta nie powala, a chcąc kupić porządny sprzęt, trzeba trochę zapłacić. Okazuje się, że niekoniecznie! Inwestując w ten poleasingowy, otrzymujemy markową jakość idącą w parze z atrakcyjną ceną.

Poleasingowy nie znaczy zużyty

Nie oszukujmy się, dobry sprzęt elektroniczny trochę kosztuje. Owszem, możemy wybrać model ze słabszym wyposażeniem, ale czy to rozwiązanie sprawdzi się na dłuższą metę? No właśnie. Jeśli ma to być jedno z podstawowych narzędzi naszej pracy oraz rozrywki, powinniśmy zainwestować w coś o wysokim standardzie. Mając ograniczony budżet, najlepszą alternatywą może okazać się sprzęt poleasingowy. Ale zaraz, zaraz… jak używka ma sprawnie działać przez lata? Okazuje się, że może – poleasingowy bowiem nie znaczy zużyty. Tego typu sprzęt „służył” w warunkach biznesowych. Większość leasingobiorców podpisuje na niego umowy na stosunkowo krótki okres (od dwóch do trzech lat). Pochodzi on zazwyczaj z najwyższej półki – jest projektowany i budowany od podstaw z myślą o szeroko pojętej pracy w korporacji. Od masowych produkcji trafiających na rynek konsumencki odróżnia go przede wszystkim solidna konstrukcja i bardziej funkcjonalne oprogramowanie systemowe. To również doskonała alternatywa dla osób szukających niestandardowych parametrów.

Komputerowe outlety

Gdy kupujemy sprzęt na rynku wtórnym od osoby prywatnej, nie mamy gwarancji rzetelnych informacji dotyczących jego użytkowania. Komputerowy outlet – na przykład http://www.servecom.pl/laptopy – określi nam dokładnie, w jakich warunkach i w jakim okresie był on eksploatowany. Co ciekawe, zakup nowego komputera jest paradoksalnie obarczony większym prawdopodobieństwem jego szybkiego zepsucia. Dlaczego? Bo to właśnie we wczesnej fazie użytkowania objawiają się wszelkie wady fabryczne. Kupując „używkę” tego rodzaju test mamy już z głowy. Warto wspomnieć, że poleasingowe sprzęty są dokładnie sprawdzane i udzielana jest na nie pisemna gwarancja.