Odświeżona, przyjazna seria VAIO E do codziennego użytku teraz z ekranami o przekątnej 11 cali

Nowa, „portfelowa” stylistyka. Funkcja Rapid Wake + Eco: gotowość do działania w ciągu chwili. Duży, obsługujący gesty i wielodotyk gładzik umożliwiający intuicyjną, „bezprzyciskową” obsługę. Bogaty, mocny dźwięk dzięki technologiom xLOUD i Clear Phase. System ochrony dysku twardego.

Popularne, doskonałe do codziennego użytku notebooki Sony VAIO E z charakterystycznie zaokrąglonymi obudowami są teraz dostępne w jeszcze większym wyborze.

Oferta tych komputerów powiększyła się o bardzo lekką i poręczną serię VAIO E 11, która utrzymana jest w łatwo rozpoznawalnej, „portfelowej” stylistyce – takiej jak w większych modelach E 14, 15 i 17.

Notebook w wersji z ekranem 29,4cm (11″) będzie doskonałym rozwiązaniem dla studentów, osób intensywnie korzystających z serwisów społecznościowych oraz wszystkich pragnących połączyć mobilność z wydajnością.

Mimo swej poręczności, seria VAIO E 11 cechuje się sporym potencjałem multimedialnym i rozrywkowym, co jest zasługą między innymi stworzonych przez firmę AMD dwurdzeniowych układów APU z serii E2 z procesorem graficznym AMD Radeon HD 7340. Opracowane przez Sony technologie xLOUD™ i Clear Phase™ zwiększają głośność dźwięku bez wprowadzania zniekształceń i zapewniają bogate brzmienie dźwięku do filmów i gier. Z myślą o czystym i wyraźnym obrazie podczas pogawędek przez Internet, notebook został wyposażony w kamerę internetową HD z przetwornikiem obrazu „Exmor for PC”. Wygodne przeglądanie dokumentów i multimediów to z kolei zasługa dużego, pozbawionego przycisków gładzika.

Seria VAIO E 11 imponuje zestawem łączy, wśród których znajdziemy USB 3.0, Bluetooth 4.0 i wyjście HDMI. Nowy notebook może nawet pełnić rolę ładowarki do smartfonu: wystarczy podłączyć telefon do portu USB, nawet jeśli komputer jest wyłączony albo uśpiony.

Dzięki funkcji Rapid Wake maszyna jest gotowa do pracy w chwilę po podniesieniu pokrywy. Oznacza to, że wo dróżnieniu od innych komputerów nie traci się czasu w oczekiwaniu na uruchomienie systemu lub wybudzenie go z trybu hibernacji. Wewnętrzny akumulator wystarcza na maksymalnie 6 godzin* pracy — wystarczająco dużo, by zrobić wszystkie potrzebne notatki, poszperać w Internecie oraz przejrzeć i napisać maile. O bezpieczeństwo danych dba system ochrony dysku twardego.

Łatwa w użyciu rodzina notebooków VAIO E firmy Sony obejmuje ponadto serie VAIO E14, VAIO E 15 i VAIO E 17.

Nowa seria VAIO E 11 jest dostępna w kolorze białym, czarnym i różowym.

* Faktyczny czas pracy akumulatora zależy od konkretnej konfiguracji sprzętowej i programowej. Benchmark: MobileMark 2007.

Dane techniczne i zestaw funkcji zależą od modelu. Więcej informacji można znaleźć na stronach www dotyczących laptopów VAIO.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz