MultiPad 9.7 Ultra Duo – praca i rozrywka od Prestigio

Prestigio przedstawia MultiPada 9.7 Ultra Duo, który stanowi połączenie funkcji multimedialnych, takich jak odtwarzanie wideo w formacie HD, matryca IPS oraz możliwości jakie daje Android 4.1 z rozwiązaniami przydatnymi w pracy – automatyczną aktualizacją OTA oraz 5GB przestrzeni w chmurze SugarSync.
Nowy MultiPad od Prestigio posiada duży, 9.7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024×768 pikseli, oparty na właściwościach matrycy IPS najwyższej jakości A+ z podświetleniem LED. Dodatkowym udogodnieniem jest szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni oraz funkcja multi touch. Wydajny, dwurdzeniowy procesor Cortex A9 z zegarem o taktowaniu 1.6GHz sprawnie obsługuje wszelkie aplikacje działające pod kontrolą systemu Android w wersji 4.1 Jelly Bean, a mocny czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 zapewnia płynność działania gier. Urządzenie posiada dwie kamerki o rozdzielczości 2.0MPx, czterokierunkowy sensor położenia przydatny w zmaganiach zręcznościowych oraz wyjście HDMI umożliwiające podłączenie zewnętrznego monitora. 16GB wbudowanej pamięci można rozszerzyć zewnętrzną kartą microSD o pojemności do 32GB, a 7800mAh pojemności akumulatora to potężna dawka energii zapewniającej długie godziny nieskrępowanej mobilności.
Na uwagę zasługuje też biznesowe oblicze modelu MultiPad 9.7 Ultra Duo. Producent zapewnia dostęp do automatycznych aktualizacji oprogramowania za pomocą funkcji Over The Air, bezpośrednio od dostawcy na urządzenie. Dla osób często pracujących zdalnie, poza biurem przydatną opcją będzie oferowana przez nowego MultiPada możliwość dostępu do 5GB przestrzeni dyskowej w chmurze SugarSync – preinstalowanym serwisie danych.
Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych ramki zdobiącej obudowę – prestiżowej czerni i stonowanego bordo. Jak zwykle producent zadbał również o bezpieczeństwo i stylowy wygląd MultiPada dodając do zestawu elegancki, skórzany pokrowiec.

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest platforma www.prestigioplaza.com,  gdzie można dokonać wirtualnych zakupów, mając wszystkie potrzebne urządzenia i gadżety w jednym miejscu. Oprócz tego na użytkowników urządzeń Prestigio czekają tam gotowe do pobrania aplikacje, multimedia i e-książki – w tym aż 27 500 w języku polskim. Internetowa księgarnia Prestigio posiada obecnie w swoich zasobach już ponad 289 000 wirtualnych książek w 20 językach, w tym ponad 25 000 za darmo (3000 w języku polskim). Wciąż trwa promocja na e-booki, które można nabyć ze zniżką 25% w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio.

Cena: 999 zł

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz