Lenovo IdeaPad Y500

Firma Lenovo ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Polsce nowego notebooka dla graczy Lenovo IdeaPad Y500. Sprzęt wyposażony w specjalną kieszeń UltraBay, w której można błyskawicznie zainstalować dodatkową kartę graficzną, pamięć masową lub chłodzący wentylator, jest już dostępny w sprzedaży.

Najnowsze modele Lenovo IdeaPad Y500 to wydajne komputery dla miłośników gier i multimediów. Modele Y500 są wyposażone w specjalną kieszeń UltraBay, w której można błyskawicznie zainstalować dodatkową kartę graficzną, pamięć masową lub chłodzący wentylator.

Złap moc, nie kabel. Nokia przedstawia serię akcesoriów do bezprzewodowego ładowania

Notebooki te radzą sobie z niemal dowolnym zadaniem wymagającym dużej mocy obliczeniowej, na przykład edycją zdjęć i wideo oraz grami komputerowymi. Każdy model zawiera procesor do poziomu Intel Core i7 trzeciej generacji, podwójną grafikę NVIDIA GeForce GT650M 2 GB, do 16 GB pamięci DDR3 oraz dysk twardy o pojemności do 1 TB.

Polecamy również nasz blog o telefonach komórkowych z najnowszymi informacjami z branży GSM.

Zaawansowanym możliwościom towarzyszy atrakcyjny wygląd obudowy ze wzorem z włókien węglowych, podświetlane od spodu wyświetlacze panoramiczne HD o przekątnej 14″ i 15,6″, a także dwuwarstwowa, podświetlana klawiatura AccuType z dużym, jednoczęściowym panelem dotykowym. Komputery IdeaPad Y500 są wyposażone także głośniki JBL i funkcję Dolby Home Theater v4, które stanowią świetne uzupełnienie dźwiękowe filmów o jakości HD.

Ceny i dostępność

IdeaPad Y500 jest dostępny w Polsce w cenie od 3299 pln.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz