Jak CDP wpływa na nasze tablety?

Dzisiejszy świat ogarnięty został przez szeroko pojętą cyfryzację. Ogromna część populacji ma dostęp do Internetu, posiada nierzadko więcej niż jeden komputer, a do tego smartphone i czasami tablet. Bez nich czujemy się powoli jak bez najważniejszej dla nas rzeczy czy nawet jak gdyby nam coś zabrano, odcięto – gdy nastąpi niespodziewana awaria.

Twórcy CDP zrzeszeni wśród polskiej firmy z tradycjami komputerowej i gier video, czyli CD Projekt, od pewnego czasu rozwijają nową platformę cyfrowej dystrybucji jaką jest cdp.pl. Z racji powszechnego Internetu, twórcy wpadli na pomysł aby wszelkie gry skupić i udostępnić do ściągnięcia za pomocą ich strony. Bez wychodzenia do sklepu, czekania na przesyłkę, dodatkowej opłaty za to. Co mamy w zamian? Zalet jest dość sporo. Najważniejszą jest zapewne cena, która bardzo często jest niższa niż tej pudełkowej wersji, niczym jej jednak nie ustępując.

Oczywiście wcześniej wspomniany czas ma tu również ogromne znaczenie i nie trzeba tu mówić o tym za wiele, gdyż każdy kto czekał na wydanie nowej wersji swojej ulubionej gry – wie co to znaczy. Tym bardziej w mniejszej miejscowości, gdzie nie możne pozwolić sobie na wyskoczenie do sklepu np. po szkole.

Cdp.pl pozwala cieszyć się nie tylko grami video ale skupia także kilka innych rzeczy. Ostatnio do oferty platformy, dołączyły e-booki oraz e-komiksy. Wraz z coraz mocniej rosnącą popularnością elektronicznych czytników oraz bardzo prężnie rozwijającą się branżą tabletów jest to krok co najmniej dobry.

Obecnie CDP pozwala nam zakupić na cdp.pl e-booki świetnego amerykańskiego pisarze literatury grozy – Stephena Kinga z aż 40%. Takie oferty nie zdarzają się zbyt często. Autor ten jest wszak jednym z najbardziej poczytnych pisarzy na świecie a jego książki sprzedały się w ponad
350 milionach egzemplarzy.

W takiej dystrybucji możemy zakupić także dostępną już niebawem nową odsłonę gry w piłkę nożną Pro Evolution Soccer 2014 z aż 20zł rabatem. I to wszystko przed premierą, a z dostępnością od razu po wprowadzeniu do sprzedaży. Wystarczy kilka kliknięć myszką.

LAPRING.PL

Blog o laptopach i tabletach - wszystko co musisz wiedzieć o urządzeniach mobilnych znajdziesz właśnie tutaj.

Learn More →

Dodaj komentarz