Drewniana obudowa na telefony Samsung

Samsung to jeden z największych producentów elektroniki na świecie. Firmę cechuje wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i ogromny, z roku na rok, postęp. Nic dziwnego, że Samsung jest, również, czołowym wytwórcą telefonów komórkowych. Woodwoo to firma z Polski, zajmująca się produkcją drewnianych obudów na urządzenia mobilne. Co łączy te dwie firmy?

Elektronikę dostarczaną przez Samsung cechuje bardzo dobra jakość, funkcjonalność i zaawansowanie technologiczne. Producent z Japonii, starając się wyprzedzić oczekiwania użytkowników, co pewien czas, produkuje bardzo nowoczesne i coraz bardziej innowacyjne telefony i smartfony. Urządzenia z ośmiordzeniowym procesorem, o rozdzielczości 13 Mpx czy wyświetlaczem AMOLED, charakteryzujące się ogromną wytrzymałością na uszkodzenia albo wstrząsy to już standard na światowym rynku. Samsung, jednak, nie osiada na laurach. Najlepsi konstruktorzy, programiści i elektronicy każdego dnia pracują nad stworzeniem jeszcze lepszych telefonów czy smartfonów.

Tak wyjątkowe i doskonałe urządzenia wymagają niezwykłej obudowy. Polska firma Woodwoo, obserwując kolejne etapy pracy japońskiego producenta, również, nie próżnuje i pracuje nad stworzeniem idealnych opraw na urządzenia mobilne. Efektem pracy polskiego przedsiębiorcy, są piękne i unikalne obudowy z drewna. Jest to materiał bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, co przekłada się na amortyzację wstrząsów i bezpieczeństwo telefonów oraz smartfonów. Drewno, w przeciwieństwie do najczęściej, dziś, stosowanych obudów z plastiku, nie pęka i nie łamie się. W dodatku, drewno jest bardzo eleganckie i doskonale się prezentuje. Zaawansowany technologicznie telefon w drewnianej obudowie to wyznacznik klasy, gustu i dobrego smaku. W dodatku, idąc naprzeciw obowiązującym ekotrendom, należy powiedzieć, że drewno to materiał jak najbardziej ekologiczny.

Telefony i smartfony Samsunga oraz drewniane obudowy Woodwoo to połączenie idealne. Zaawansowana technologia zamknięta w klasyce.

Dodaj komentarz