Odświeżona, przyjazna seria VAIO E do codziennego użytku teraz z ekranami o przekątnej 11 cali

Nowa, „portfelowa” stylistyka. Funkcja Rapid Wake + Eco: gotowość do działania w ciągu chwili. Duży, obsługujący gesty i wielodotyk gładzik umożliwiający intuicyjną, „bezprzyciskową” obsługę. Bogaty, mocny dźwięk dzięki technologiom xLOUD i Clear Phase. System ochrony dysku twardego.

Popularne, doskonałe do codziennego użytku notebooki Sony VAIO E z charakterystycznie zaokrąglonymi obudowami są teraz dostępne w jeszcze większym wyborze.

Oferta tych komputerów powiększyła się o bardzo lekką i poręczną serię VAIO E 11, która utrzymana jest w łatwo rozpoznawalnej, „portfelowej” stylistyce – takiej jak w większych modelach E 14, 15 i 17.

Notebook w wersji z ekranem 29,4cm (11″) będzie doskonałym rozwiązaniem dla studentów, osób intensywnie korzystających z serwisów społecznościowych oraz wszystkich pragnących połączyć mobilność z wydajnością.

Mimo swej poręczności, seria VAIO E 11 cechuje się sporym potencjałem multimedialnym i rozrywkowym, co jest zasługą między innymi stworzonych przez firmę AMD dwurdzeniowych układów APU z serii E2 z procesorem graficznym AMD Radeon HD 7340. Opracowane przez Sony technologie xLOUD™ i Clear Phase™ zwiększają głośność dźwięku bez wprowadzania zniekształceń i zapewniają bogate brzmienie dźwięku do filmów i gier. Z myślą o czystym i wyraźnym obrazie podczas pogawędek przez Internet, notebook został wyposażony w kamerę internetową HD z przetwornikiem obrazu „Exmor for PC”. Wygodne przeglądanie dokumentów i multimediów to z kolei zasługa dużego, pozbawionego przycisków gładzika.

Seria VAIO E 11 imponuje zestawem łączy, wśród których znajdziemy USB 3.0, Bluetooth 4.0 i wyjście HDMI. Nowy notebook może nawet pełnić rolę ładowarki do smartfonu: wystarczy podłączyć telefon do portu USB, nawet jeśli komputer jest wyłączony albo uśpiony.

Dzięki funkcji Rapid Wake maszyna jest gotowa do pracy w chwilę po podniesieniu pokrywy. Oznacza to, że wo dróżnieniu od innych komputerów nie traci się czasu w oczekiwaniu na uruchomienie systemu lub wybudzenie go z trybu hibernacji. Wewnętrzny akumulator wystarcza na maksymalnie 6 godzin* pracy — wystarczająco dużo, by zrobić wszystkie potrzebne notatki, poszperać w Internecie oraz przejrzeć i napisać maile. O bezpieczeństwo danych dba system ochrony dysku twardego.

Łatwa w użyciu rodzina notebooków VAIO E firmy Sony obejmuje ponadto serie VAIO E14, VAIO E 15 i VAIO E 17.

Nowa seria VAIO E 11 jest dostępna w kolorze białym, czarnym i różowym.

* Faktyczny czas pracy akumulatora zależy od konkretnej konfiguracji sprzętowej i programowej. Benchmark: MobileMark 2007.

Dane techniczne i zestaw funkcji zależą od modelu. Więcej informacji można znaleźć na stronach www dotyczących laptopów VAIO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *